FiberLam
ANA SAYFA  
Firma Profili
Share |
Önceki Sayfa


1998 yılında Yılmaz ÖVER tarafından kurulan Fiber-Lam Fiber Glass San. 15 yıldır Tire’de büyük baş ve küçük baş çiftlik ekipmanları imalatını yaparak Tire’den Türkiye’nin her yerine ürün pazarlamaktadır.

Firmamız, bulunduğumuz hayvancılık sektöründe tüm ürünleri en kaliteli düzeyde tutarak, gerek satış, gerekse satış sonrası desteği müşterilere sunmaktadır. Hayvancılığın temel geçim kaynakları arasında olduğu Tire’de, hayvan tesislerinin geliştirilerek üretiminde zirvede olan Fiber-Lam köklü geçmişinden aldığı güç ve güven ile Türkiye çapında üretim yapmaya devam etmektedir.

Son teknoloji makinelerin ve alanında uzman iş gücünün bir araya geldiği üretim atölyesinde, kusursuz ve sağlam üretim yapmak temel prensibimizdir. Sizlerle birlikte geldiğimiz bu noktada son kullanıcıya yönelik ürün stratejisini gerçekleştirerek sektörün değişken pazarını eşdeğerde tutup gerçek zamanda etkinleştirerek ve tüm ürün çeşitlerini kaliteli ve geniş düzeyde tutarak en uygun fiyatta herkese uygun ödeme seçenekleriyle birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Yılmaz ÖVER tarafından kurulup, kaliteli hizmet anlayışı ile bugünlere taşınmıştır.

 


.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*
uc arti iki kac eder. Rakamla Yaziniz*


.Sitemizi bugün 29 kullanici ziyaret etmistir.